AXIS Camera Station Specialist
Biz Kimiz?

Tesislerinizde riski ölçerek, potansiyel riskleri azaltacak öngörüleri yapan ve işinize değer katan yaklaşımı ile farklı bir bakış açısı oluşturuyoruz.

İnovatif ve müşteriye özel güvenlik tasarımları ile entegre güvenlik çözümleri sunan genç ve dinamik bir şirketiz. Sahip olduğumuz değerlere, yeni değerler ekleyerek farklılık yaratacağımızı taahhüt eden bir şirketiz. Müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en uygun çözümü sağlamak en büyük amacımızdır. Her projeye, projenin önceliklerini dikkate alarak farklı bir bakış açısı ile müşterilerine birçok alternatifi sunma gayreti içerisindeyiz.

 

Güvenli, kullanıcı dostu ve caydırıcılığa sahip sistemler tasarlayarak, güvenli yaşam alanlarının oluşturulmasına yardımcı ol. Firmamız, sistemlerin tasarımından, uygulamasına kadar gerekli olan en iyi ekipman ve en doğru bilgi ile sahada çalışmalarını yapıyor.  

 

Farklı bir bakış açısı ile projelerde doğru çözümlerin uygulanmasını kendisine hedef edinmiştir. Bu amaçla öncelikle müşteri ihtiyaçlarının analizi, ihtiyaçlara uygun donanım ve hizmetlerin belirlenmesi, saha uygulaması ve sistemlerin eğitimi ile beraber kullanıcıların sistemlerden optimum faydayı elde etmesi amaçlanmıştır. Oluşturulan ve uygulanan çözümlerin müşterilerimize maksimum faydayı sağlaması ana hedefimizdir.
 

Farklı bir bakış açısı

2011 yılında kurulan şirketimiz, genç ve dinamik yapısı ile hızlı, etkin ve doğru çözümleri müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir. Elektronik güvenlik sektöründe ki yılların getirdiği tecrübenin katma değerleri, her yıl üstüne yeni değerler ekleyerek farklılık yaratacağını taahhüt eden bir şirkettir. Her projeye, projenin önceliklerni dikkate alarak farklı bir bakış açısı ile müşterilerine birçok alternatifi sunma gayreti içerindeyiz.

Hedefimiz

GENETEC, 2011 yılından bu yana bilgi birikiminin, farklı bir bakış açısı ile projelerde uygulanmasını kendisine hedef edinmiştir. Bu amaçla öncelikle müşteri ihtiyaçlarının analizi, ihtiyaçlara uygun donanım ve hizmetlerin belirlenmesi, saha uygulaması ve sistemlerin eğitimi ile beraber kullanıcıların sistemlerden optimum faydayı elde etmesi amaçlanmıştır. Oluşturulan ve uygulanan çözümlerin müşterilerimize maksimum faydayı sağlaması ana hedefimizdir.

Müşteri Hizmetleri 0212 222 50 65 İRTİBATA GEÇİN